Ankieta „Ocena i oczekiwania wobec SMP” za 2016 rok


Od 5 grudnia br. – do końca tego roku kalendarzowego – członkowie Stowarzyszenia Marksistów Polskich mają możliwość wyrażenia swoich opinii i ocen na temat funkcjonowania SMP od początku 2016 roku, czyli od reaktywacji działalności Stowarzyszenia. Wyniki ankiety – składającej się zarówno z pytań otwartych, jak i zamkniętych – przysłużą Zarządowi Głównemu w polepszaniu i optymalizacji form działalności zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami naszych członków.

Odnośnik do ankiety znajduje się na wewnętrznej liście dyskusyjnej członków SMP. Serdecznie zapraszamy wszystkich uprawnionych do wypełnienia ankiety i podzielenia się swoją opinią o działalności jedynego w Polsce ośrodka naukowego zajmującego się myślą marksistowską.


O Piotr Strębski

Ur. w 1983 r., absolwent Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Z zawodu nauczyciel filozofii i etyki oraz agent obsługi naziemnej w przemyśle lotniczym; w wolnych chwilach: wydawca, archiwista, tłumacz, kartograf oraz miłośnik i propagator wolnego oprogramowania (Linux).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.