Coś o socjaliberalnym upadku tzw. lewicy


Rolą i zadaniem dzisiejszych zachodnich pseudolewicowców (zwanych w zależności od sytuacji „centrolewicowcami”, „postępowcami” itp.) jest doprowadzenie ultraprawicy do władzy. Niszcząc własne i cudze państwa z ich gospodarkami, kulturami i tradycjami, korporacyjni najemnicy przebrani za lewicowców prowadzą politykę tak nieodpowiednią i wrogą społecznościom, że tradycyjne siły konserwatywne wyglądają na ich tle jak bolszewiccy rewolucjoniści.

Gdy te miernoty, mimo rosnącego zidiocenia mas, osiągną jeszcze przed nimi całkowitą kompromitację, spełniają podwójne zadanie – ideały wolności, równości, braterstwa i sprawiedliwości społecznej zostają przez nich ostatecznie wdeptane w błoto jako szkodliwe populistyczne slogany, a oszalały tłum będzie domagał się, by jakikolwiek „Pinochet”, „Franco” czy „Hitler” panował nad nimi jako jedyny gwarant jakiegokolwiek racjonalnego porządku.

Obecnie trwające niszczenie Europy jest częścią planu przeformatowania świata, w którym nikt nie będzie musiał pamiętać o głoszonych niegdyś prawach obywatelskich i ideałach ludzkiej solidarności. W ogrodzie Borrella zapada noc, a po odejściu ostatniego gościa budzą się jego główni mieszkańcy, których prehistoryczne ryki sprawiają, że kałuże falują i pękają okna cywilizacji.

Oleg Jasiński (https://t.me/olegyasynsky)

Pozostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.