Zatrzymajmy Trzecią Wojnę Światową – o prawdziwy i sprawiedliwy pokój!


Starcie Rosji z Ukrainą, w wyniku bezpośredniego zaangażowania NATO, grozi rozpętaniem trzeciej wojny światowej.

Elity euroatlantyckie swoje bezpośrednie wsparcie dla marionetkowego reżimu w Kijowie tłumaczą jako „niezbędne do odparcia rosyjskiej agresji”.

W rzeczywistości prawdziwym agresorem jest koalicja USA-NATO-UE, która wykorzystała rozpad Związku Radzieckiego do ekonomicznego i politycznego podporządkowania sobie całej Europy Wschodniej, aby otoczyć i pokonać Rosję. Ostatnim krokiem w tej strategii byłoby ostateczne przyłączenie Ukrainy do NATO i Unii Europejskiej oraz zmiana reżimu w Moskwie.

Tylko głupcy i osoby o krótkiej pamięci mogą wierzyć, że blok przewodzony przez Stany Zjednoczone Ameryki wywołał tę wojnę w obronie zasad demokracji i samostanowienia narodów. Prawda jest taka, że ​​ten blok, po wsparciu zamachu stanu na Euromajdanie, finansował i uzbrajał ukraińską armię oraz grupy neonazistowskie, aby rzucić je przeciwko republikom Donbasu i samej Rosji. Prawda jest taka, że ​​blok USA-NATO-UE wykorzystuje naród ukraiński jako mięso armatnie do ugruntowania swojej supremacji, uniemożliwiając w ten sposób powstanie ładu wielobiegunowego opartego na szacunku dla narodów i suwerenności narodów. Jeśli temu blokowi uda się podporządkować sobie Rosję, zostaną szeroko otwarte drzwi dla wojny przeciwko Chinom.

Zapobiegnięcie trzeciej wojnie światowej jest pierwszym obowiązkiem wszystkich, którym leży na sercu dobro ludzkości. Konieczne jest zatem zbudowanie wielkiej/silnej koalicji międzynarodowej na rzecz pokoju i braterstwa między narodami.

Taki sojusz musi być w stanie pobudzić różne dusze walczące z militaryzmem i imperializmem we wszystkich ich postaciach. Aby rozpocząć ten proces, zapraszamy do przyłączenia się do Europejskiej Konferencji Pokojowej, która odbędzie się w Rzymie w dniach 27 i 28 października 2023 r.

Jako sygnatariusze tego Apelu prosimy o:

  • natychmiastowe wstrzymanie dostaw broni na Ukrainę;
  • zakończenie sankcji nałożonych na Rosję i kampanii rusofobicznej;
  • unieważnienie oświadczenia potępiającego Rosję jako państwo terrorystyczne;
  • zawieszenie broni między siłami wojującymi;
  • prawdziwie neutralną i demokratyczną Ukrainę;
  • położenie kresu wyścigowi zbrojeń i o rozwiązanie NATO.

Wreszcie, wzywamy narody do walki z wszelkimi formami imperializmu i nacjonalistycznego szowinizmu oraz opowiadamy się za nadejściem wielobiegunowego świata opartego na szacunku dla każdego narodu i wszystkich narodowości.

O PRAWDZIWY POKÓJ, O SPRAWIEDLIWY POKÓJ!

Podzieleni jesteśmy niczym, zjednoczeni możemy wszystko.

(tłum. PS, za: https://internationalpeaceconference.info/)

Pozostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.